0

Wydaje się, że rozstanie dotyczy tylko dorosłych. Nic bardziej mylnego. Prawa dziecka w trakcie rozwodu często są pomijane lub nawet nie jesteśmy świadomi, jakie one są. Warto nie zapominać o naszych pociechach, bo przecież ich dobro leży nam na sercu i pragniemy. Starajmy się, by mimo trudnej sytuacji, w której się znalazły, nie poczuły, że któryś z rodziców już ich nie kocha lub że rozwód jest z ich winy.

Czy wiesz, jakie są prawa dziecka w trakcie rozwodu? Na co należy zwrócić uwagę? Czy możemy i musimy je zmuszać do pewnych zachowań względem drugiego rodzica? Jeśli chcesz poznać lub pogłębić swoją wiedzę na ten temat, zapraszamy na DARMOWE konsultacje on-line z radcą prawnym.

Kiedy?

29.06 (czwartek) o g. 20:15

Gdzie?

Fanpage Samej Mamy

Jakie pytania zadamy?

  • Kiedy dziecko może decydować z kim chce mieszkać po rozwodzie rodziców?
  • Czy dziecko może odmówić kontaktów z rodzicem po rozwodzie?
  • W jakich przypadkach sąd kieruje na badanie OZZS?

Masz inne nurtujące Cię pytanie? Nic straconego, bo:

  • jeśli chcesz zadać pytanie anonimowo w kwestii praw dziecka w trakcie rozwodu, możesz napisać do nas na fundacja@sama-mama.pl, lub na messangerze, a nasz gość odpowie Ci anonimowo w trakcie wydarzenia.
  • możesz także zadawać pytania bezpośrednio na czacie podczas LIVE

Kim jest nasz gość?

Radczyni prawna Paulina Masłowska – specjalistka w ochronie praw dziecka, prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego, współpracuje z organizacjami pozarządowymi min. Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, Centrum Praw Kobiet. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Nie zwlekaj, dołącz już dziś!