1

Gatunek: Poradnik

Tematyka: Organizacja czasu, macierzyństwo

Dla kogo: Dla matek

Ocena redakcyjna: 4/5

p

E-book – Inteligentne podejście do macierzyństwa – jak Chat GPT może Cię wspierać? – stworzony przez Beatę Królak pokazuje, że zarówno przyszła, jak i obecna mama ma wsparcie nie tylko wśród otaczających ją osób, ale również w… sztucznej inteligencji!

Bez lania wody

Nie do końca wiesz, czym jest ChatGPT? Zastanawiałaś się, w jaki sposób można go wykorzystać w praktyce i w jaki sposób szukać pomocy w codziennych sprawach? E-book Inteligentne podejście do macierzyństwa… daje odpowiedź na te pytania. Autorka w sposób rzeczowy i jasnym językiem wyjaśnia i wprowadza nas w możliwości wykorzystania aplikacji, jaką jest ChatGPT. Ponadto podaje praktyczne przykłady użyć i komend, jakie możemy wykorzystać w poszukiwaniu odpowiedzi, a także prezentuje wyniki!

Mamy tutaj wieloaspektowe spojrzenie na pomoc, którą możemy uzyskać dzięki sztucznej inteligencji, począwszy od propozycji kulinarnych, poprzez pomoc w zakupach, po rozwój osobisty i zawodowy. A cała wiedza podzielona została w 11 tematów, które są istotne dla każdej kobiety.

Spójność wizualna

Cały e-book utrzymany jest w spokojnych pastelowych kolorach. To sprawia, że czytanie nie jest męczące, a dobrane zdjęcia dobrze komponują się zarówno z tekstem, jak i barwami e-booka. Ponadto nagłówki w przejrzysty sposób dzielą informacje. A z kolei wypunktowane elementy w poszczególnych rozdziałach pozwalają szybko znaleźć interesujące nas treści.

Inteligentne podejście do macierzyństwa – jak Chat GPT może Cię wspierać? autorstwa Beaty Królak, to niewątpliwie pozycja, którą warto poznać, jeśli potrzebujemy praktycznych porad dotyczących użycia aplikacji. ChatGPT to narzędzie, którego rozwój następuje w bardzo szybkim tempie, dlatego już teraz warto poznać jego możliwości.

Pozycję można zakupić pod tym linkiem.