0

Każda z nas na wyobrażenie, jak powinien wyglądać romantyczny wieczór. Jednym z jego składowych jest strój. Komplet damskiej bielizny to element kobiecej garderoby, który ma za zadanie zadbać o wyjątkową atmosferę podczas takiego wieczoru. Wiele kobiet zadaje sobie jednak pytanie: co wybrać, aby poczuć się pięknie, wyjątkowo, a zarazem seksownie? Wybór nie jest taki prosty, jak by się zdawało…

Wygoda

Niezależnie od tego, jaki fason czy krój bielizny wybierzesz, pamiętaj, że musi ona być wygodna. Nie powinna być ani obcisła, ani za luźna. Zapewnienie swobody ruchów oraz nieobcieranie to dwie główne cechy dobrej bielizny. Nie musisz mieć najmniejszego rozmiaru. Ważne, aby bielizna wyglądała dobrze na Twoim ciele.

Rozmiar

Dobór odpowiedniego rozmiaru jest najważniejszym aspektem w wyborze bielizny. Im lepiej dobrany rozmiar, tym korzystniej będzie się on prezentował na Twoim ciele. Dobry rozmiar bielizny podkreśli Twoje kształty, jednocześnie maskując niedoskonałości. 

Kolor

Za najbardziej ponętny kolor uznawany jest oczywiście czerwony. Jednak najpopularniejszym kolorem jest czarny. Być może dlatego, że jest ponadczasowy. Jeśli Twoja pewność siebie nie jest zbyt wysoka, zdecyduj się na bieliznę w delikatnym kolorze. Beż, a może pudrowy róż? W każdym z nich będziesz wyglądała uroczo i seksownie zarazem! Unikaj pstrokatych i kiczowatych kompletów bieliźnianych. Co za dużo, to niezdrowo!

Krój i fason

Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę swojego faceta, wybierz koronkowy komplet. Przy okazji zwróć uwagę na ilość wszelkiego rodzaju tasiemek czy pasków, które nie tylko podkreślają Twoją figurę, ale i dodają pikanterii. Nie wybieraj kompletów z chokerem wokół szyi. Zamiast tego wybierz trzyczęściowy komplet z pasem do pończoch lub seksowne body – oczywiście koronkowe!

Twój cel

Przed okazją, na którą założysz swoją wymarzoną bieliznę, zastanów się, co chcesz tak naprawdę osiągnąć? Chcesz być seksowna, ponętna, a może po prostu urocza i niewinna? Nie tylko bielizna, ale i Twoje nastawienie ma wpływ na to, jaki będzie romantyczny wieczór.

Zdjęcie: Fahad Waseem on Unsplash