0

Nadchodząca majówka zdaje się być bardzo długa w porównaniu do zeszłych lat. Warto wykorzystać ten czas na rodzinny wyjazd z najbliższymi. Jakie wybrać miejsce, aby odpocząć? Gdzie jechać, aby dzieci się nie zanudziły? Sprawdź sama!

Wypad nad morze

Czy jest coś, co sprawi dziecku więcej radości niż zabawa na plaży? Zabierz męża i dziecko na kilkudniowy wypad nad morze! Maj raczej nie jest miesiącem, gdzie na plaży mogłabyś wystąpić w stroju kąpielowym, a już na pewno nie będziesz się opalać. W dzień możesz z mężem posiedzieć przy jednym z przyplażowych barów, napawając się szumem morza, a przy okazji mając oko na dziecko bawiące się w piasku. Wieczorne wyjścia do salonów gier, gdzie na pewno będziesz mogła zobaczyć na twarzy dziecka uśmiech lub wypady na dobre jedzenie, z pewnością zrekompensują niezbyt wysokie temperatury, panujące nad morzem w maju.

Energylandia

Które dziecko nie lubi wycieczek do parków rozrywki? Zabierz je na cały dzień – lub dwa – do Energylandii. W przypadku zakupu dwudniowego karnetu istnieje możliwość noclegu w Western Camp Resort, który znajduje się tuż obok parku rozrywki. Można tam wcielić się w Indian lub kowbojów, a także zwiedzić miasteczko stylizowane na Dziki Zachód. Jeśli wybierzesz karnet jednodniowy – nic straconego. Energylandia jest podzielona na cztery tematyczne strefy. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie. Dla dzieci szczególnie polecana jest Bajkolandia, gdzie powitają nas postacie z filmów czy kreskówek. Wycieczki rodzinne powinny odwiedzić strefę familijną, gdzie przygotowane zostały specjalnie atrakcje dla rodzin z dziećmi.

Suntago

Jak wiadomo, dzieci oprócz parków rozrywki lubią także… wodne parki rozrywki! Suntago to największy zadaszony park wodny nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Podzielony jest na trzy strefy klimatyczne: „Jamango”, „Relax” i „Sunaria”. W strefie „Jamango” znajduje się m.in. basen z falami, symulator Surf-Air, zewnętrzny i wewnętrzny plac zabaw oraz dzikie rzeki. Strefa „Relax” jest przeznaczona do odpoczynku. Znajduje się tu basen termalny. Co ciekawe, jest tu sporo palm. Strefa „Sunaria” to strefa saun, gdzie znajduje się dwanaście tematycznych atrakcji. Suntago słynie z różnorodności, a więc na pewno każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.