0

Dwudniowe warsztaty

Zapraszam mieszkanki gminy Krzeszowice do udziału w dwudniowych warsztatach 28 i 29 czerwca 2022. Miejsce spotkania Sala Herbowa Urząd Gminy Krzeszowice ul. Grunwaldzka 4

Dla pierwszych 50 osób, które zgłoszą się na warsztaty udział DARMOWY

Każde spotkanie warsztatowe przewidziane jest na 3 godziny. Startujemy o 10:00, kończymy 13:00 w czasie warsztatów zapewniamy opiekę animatorki, która zajmie się dziećmi.

Zapisy na warsztaty pod linkiem TUTAJ

Moduły tematyczne:

  • wpływ stresu na nasze życie
  • obniżone poczucie własnej wartości
  • asertywność i wyznaczanie granic
  • odzyskać radość z macierzyństwa
  • zdrowe nawyki i codzienne rytuały
  • zachowanie równowagi Home Life Balance

Osoba Prowadząca:

Dominika Hapek– Autorka programu mentoringowego dla kobiet “Mentalność Kobiet Sukcesu” oraz “Home Life Balance”, pomysłodawca projektu Sama Mama, Prezes Fundacji Sama Mama.

Absolwentka studiów doktoranckich Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą i w budowaniu zespołów.  Wspiera przedsiębiorcze kobiety w strategicznym rozwoju ich biznesów, udziela konsultacji  indywidualnych, organizuje grupowe mentoringi.  Edukatorka i mentorka przedsiębiorczych kobiet, rozwija kobiecy potencjał, kształtuje i przygotowuje kobiety do roli Liderki . Ukończyła międzynarodowy kurs mentoringu.

Autorka i prowadząca projekty edukacyjno-informacyjne: Rozmowy o Kobiecości, Mama Polka za Granicą i Rozwód bez Tabu. Redaktor naczelna portalu internetowego dla kobiet sama-mama.pl

W maju 2021 roku zawiązała Fundację Sama Mama, wspierającą kobiety i dzieci w sytuacji okołorozwodowej działającą na terenie całej Polski. 

Zapisy na Darmowe Warsztaty TUTAJ

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Krzeszowice