0

Kampania społeczna Fundacji Sama Mama

Każda z nas w swoim życiu pełni wiele różnych ról – począwszy od bycia kobietą, córką, żoną/partnerką po bycie mamą. Są to wyjątkowe i niezapomniane role, które dają nam wiele radości, ale tak jak w przyrodzie, tak i w życiu czasem niebieskie, słoneczne niebo zasnuje się ciemnymi chmurami.

Blaski

To my, Mamy, Kobiety, dajemy siłę i energię naszym dzieciom, wspieramy najbliższych w trudnych momentach. Pocieszamy po małych i dużych porażkach, pomagamy znaleźć rozwiązanie problemów. Ocieramy łzy i opatrujemy starte kolana naszych pociech. Jesteśmy sercem domu, które zawsze ma dobre słowo dla rodziny. Wzruszamy się, gdy nasze dziecko stawia pierwsze kroki i wkracza na drogę samodzielności. Na naszej twarzy pojawia się uśmiech, gdy dostajemy pierwsze laurki, buziaki od naszych dzieci. Nasze serce przepełnia radość, gdy słyszymy ich głośny i radosny śmiech wypełniający dom.

Cienie

Jak wszystkim, tak i nam, Mamom, Kobietom, trafiają się trudne chwile, kiedy czujemy się samotne, nierozumiane, nie czujemy wsparcia. Każda z nas ma momenty, kiedy ma wszystkiego serdecznie dość i chce wszystko rzucić i „wyjechać w Bieszczady”. Czasem w poczuciu bezsilności płaczemy w poduszkę, gdy najbliższi nie widzą, bo dla nich chcemy być silne i twarde. Czasem nie dajemy już rady z natłokiem obowiązków, a wciśnięte w obraz stereotypowy, naciskane przez społeczeństwo czujemy się jak w pułapce, labiryncie bez wyjścia. Czujemy się zagubione i przeraźliwie samotne.

Nie jesteś sama!

Pamiętaj, że nie jesteś sama! Wszystkie jesteśmy dla siebie wsparciem. Jeśli czujesz, że jesteś na granicy wytrzymałości, że potrzebujesz wysłuchania i wsparcia, Fundacja Sama Mama zawsze poda Ci pomocną dłoń. Dołącz do naszej społeczności i czerp garściami siłę, energię i wsparcie, które ofiarujemy. Z nami nie będziesz się czuła samotna, niezrozumiana. Nie oceniamy, ale wspieramy. Pomagamy wzrastać dzięki szkoleniom, warsztatom czy kursom. Znajdziesz u nas wsparcie dobrym słowem, poradą czy wysłuchaniem.

Mamy – mamom, kobiety – kobietom

Jesteśmy dla Ciebie 🤗

Kampania społeczna