0

Zdrowy związek pozwala nam się rozwijać, budować siebie i cieszyć się życiem i obecnością drugiej osoby. Natomiast toksyczny związek to coś, co powoli zabiera nam radość życia, obniża nasze poczucie własnej wartości, pozostawiając pustkę i zgliszcza po naszym dawnym życiu. Często trudno jest nam zauważyć, że w takiej relacji jesteśmy, bo nie dostrzegamy bądź ignorujemy czerwone lampki, które się zapalają w naszej głowie. Wyjście z toksycznego związku jest trudne, ale możliwe. Jednak potrzeba wytrwałej pracy nad sobą i swoimi przekonaniami, aby ponownie nie wejść w tego typu relację.

O co zapytaliśmy naszego gościa?

  1. Czym jest toksyczny związek?
  2. Kiedy powinna zapalić się nam czerwona lampka, że relacja jest dla nas toksyczna?
  3. Czy można naprawić toksyczną relację? 
  4. Jeśli uświadomimy sobie, że relacja nam nie służy, czy powinniśmy ją zakończyć?
  5. Czy możliwe jest wyleczenie się ze związku bez wybaczenia?
  6. Jakie zachowania mogą nam służyć w pierwszych dniach, tygodniach po rozstaniu?
  7. Czego powinniśmy unikać, kiedy uświadomimy sobie w czym tkwimy?
  8. 5 złotych zasad, jak odbudować siebie po toksycznym związku.

Czujesz, że tkwisz w takim związku? Zastanawiasz się, czy Twoja relacja taka jest? Jeśli tak, to koniecznie wysłuchaj naszej rozmowy!

Nasz gość:

Katarzyna Rycharska – mentor, coach, trener, praktyk, strateg oraz nauczyciel inteligencji emocjonalnej. Jako coach i mentor pomaga odkryć siebie i Swojego potencjału, poprowadzi przez drogę rozwoju osobistego. Odkrywa marki, żeby pomóc budować biznes oparty na wartościach, autentyczności i spełnieniu. Prywatnie mama dwóch córek, wspierająca w ich pasji tańcu. W nieustannym rozwoju, dzieląca się przepracowanym doświadczeniem. Więcej informacji znajdziesz na coachbiz.pl oraz Katarzyna z duszą.