0

Fundacja Sama Mama serdecznie zaprasza na spotkanie dla Kobiet- Mam pt. „Mamy Moc”

link do zapisu TUTAJ

Sama Mama wspiera kobiety i dzieci w trudnej sytuacji życiowej, związanej z rozwodem i rozstaniem z życiowym partnerem. Prowadzimy działania edukacyjne, terapeutyczne, poradnicze.

Na naszym portalu www.sama-mama.pl znajdziesz ciekawe tematy parentingowe, dotyczące macierzyństwa, psychologiczne, ale też lifestylowe.

W dniu 10.09.2022 w Miejskiej Bibliotece w Chrzanowie odbędzie się spotkanie w ramach projektu Mamy Moc. Podzielone jest na część edukacyjną – mini warsztaty 90 minutowe, pokaz makijażu oraz wymiana ciuszków dziecięcych, ciążowych i damskich.

Na warsztatach poruszymy tematy:
-poczucie własnej wartości,
-odbudowywanie pewności siebie,
-asertywność i wyznaczanie granic,
– podnoszenie swojej samooceny

W czasie warsztatów będzie zapewniona opieka animatorek dla dzieci.

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

LINK do zapisu  TUTAJ

Projekt „Mamy Moc” skierowany jest do mieszkanek powiatu chrzanowskiego, kobiet w wieku 24-49 lat, w trudnej sytuacji życiowej związanej z rozstaniem, separacją lub rozwodem.

Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych z Programu Małopolska Lokalnie i Narodowego Instytutu Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021- 2030, Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego, Miasta Kraków oraz Powiatu Oświęcimskiego, Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.