Każdy lub prawie każdy chce i dąży do tego, aby mieć dobre relacje z innymi. Jednak zapominamy, że pierwszym krokiem do osiągnięcia tego jest dobry kontakt ze sobą. Często jest to trudna i żmuda praca, która warta jest wysiłku, bo przełoży się to na jakość naszego życia.
Czego dowiesz się ze spotkania:
- Jak definiujesz dobry kontakt ze sobą i jakie elementy są według Ciebie kluczowe w tym procesie?
- W jaki sposób zrozumienie siebie wpływa na nasze relacje z innymi ludźmi?
- Czy możesz podzielić się sytuacjami, w których lepsze połączenie z sama sobą pomogło Tobie lub twoim klientom w trudnej relacji interpersonalnej?
- Jakie techniki lub praktyki stosować, aby utrzymać dobry kontakt ze sobą w codziennym życiu?
- Jakie wyzwania napotykamy w utrzymywaniu dobrego kontaktu ze sobą, szczególnie w trudnych czasach?
- Jakie korzyści zauważyły osoba w swoim życiu osobistym i zawodowym dzięki pracy nad relacją ze sobą?
- Jakie rady/podpowiedzi dałbyś osobom, które chcą poprawić swoją relację ze sobą, aby mogły lepiej nawiązywać kontakty z innymi?
Nasz gość:
Joanna Berendt – Trener ICF PCC, certyfikowany trener NVC i mediator NVC certyfikowany trener Neuroplastyczności Pozytywnej, Praktyk Rezonansowego Uzdrawiania, Certyfikowany Trener Modelu Komunikacji Procesowej®
Bądź z nami! 😊 Polub i zasubskrybuj nasz kanał! 👉 www.youtube.com/@kobieta-tv
Podoba Ci się, co robimy? Postaw nam Kawę ☕️ 👉 buycoffee.to/kobieta-tv




