0

Opieka naprzemienna nad dzieckiem jest jedną z opcji, nad którą zastanawiają się osoby rozwodzące się. Jednak ustalenie, jak to ma wyglądać, jak rozplanować i jak uregulować opiekę z prawnego punktu widzenia może przyprawić dużego stresu. Ponadto kwestia ochrony zdrowia dzieci, gdy rodzic jeden z rodziców się nie zgadza na leczenie. Jak w takim wypadku wypracować kompromis? Inną sprawą, która również rozpala jest, jak wyrobić paszport dla dziecka po rozwodzie. Czy zgoda drugiego rodzica jest potrzebna? Co zrobić, gdy nie wyraża on zgody na to?

Nasz ekspert poruszy powyższe kwestie oraz podpowie, jak przygotować się formalnie i pośrednio psychicznie do tego procesu, a także odpowie na pytania zadane na żywo na czacie.

Zapraszamy wszystkich, którzy borykają się z tą kwestią, rozważają takie rozwiązanie lub po prostu chcą nabyć wiedzę.

Kiedy i gdzie?

25.01.2024 o godzinie 20.00 na kanale YouTube – SAMA MAMA TV

Nasz ekspert:

Maciej Sepielak – radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Oferuje pełną obsługę prawną w obszarach: prawa cywilnego, rodzinnego, konsumenckiego, gospodarczego i handlowego, a także pełną reprezentację przed sądami i instytucjami.
Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studia lingwistyczne i tłumaczeniowe na Uniwersytecie Martina Lutra w Halle/Saale, Halle-Wittenberg (Niemcy). https://www.facebook.com/Radca.Prawny.Maciej.Sepielak