0

Rok temu po raz pierwszy wystartowało dla odbiorców Sama Mama nagraniami Live. W 2021 roku zaproszonych było ponad 50 ekspertów, którzy odpowiadali na pytania prowadzącej. Dodatkowo Goście w trakcie sesji Q&A odnoszą się na żywo, do pytań zadanych przez słuchaczy w trakcie trwania Live za pomocą czatu. Do dziś regularnie w każdą środę realizowane są spotkania na żywo.

Przez ponad rok działalności powstały programy:

#RozwódBezTabu

#MamaPolkaZaGranicą

#RozmowyOKobiecości

„Cieszymy się, że coraz więcej osób i jest z nami na żywo, wiemy z opowieści widzów, że odtwarzają nagrania po ich udostępnieniu w dogodnym dla siebie terminie” – mówi gospodarz Livów Dominika Hapek.

Rozmowy poruszają ważne społecznie i kulturowo kwestie, są jednocześnie odpowiedzią na aktualne problemy kobiet-Mam. Kluczowym dla realizatorów projektu Sama Mama jest pierwiastek edukacyjny. Zazwyczaj odbywają się minimum 4 nagrania w miesiącu.

Wszystkie tematy Live, zebrane w jeden plakat będziemy umieszczać na mediach społecznościowych, by ułatwić odbiorcą dotarcie na transmisje na żywo. Zapraszamy w każdą środę o godzinie 20:00 na naszym Fanpage Sama Mama https://www.facebook.com/SamaMamaPl .