0

Masz wrażenie, że przechodzicie kryzys w związku? Zanim oskarżysz partnera o zdradę, zrób dobry research i obserwuj sytuację. Przede wszystkim sprawdź, czy w waszej rutynie coś się zmieniło. W jakim aspekcie mogą być zauważalne zmiany? Sprawdź sama.

Wzrost wydatków

Czy zauważyłaś, że Twój facet zaczął wydawać więcej pieniędzy? Koniecznie dowiedz się, jaki był ich cel! Być może pieniądze te zostały wydane na kolacje z kochanką lub wspólną noc w hotelu, a to nie są tanie rzeczy.

Nadgodziny

Zdecydowana większość ludzi pracuje mniej więcej 40 godzin w tygodniu. Swój czas dzielą pomiędzy przyjaciół, pracę i hobby, a cała reszta zostaje dla rodziny. Gdy partner przestaje być wierny, jego rutyna dnia może się drastycznie zmienić, z dnia na dzień. Nagle zaczynają się nadgodziny, a mężczyzna pozostaje w pracy do późnej nocy. Zainteresuj się, czy wiąże się to ze zmianą stanowiska, awansem lub czy chociaż wynagrodzenie jest wyższe. Jeżeli nie, nie wróży to nic dobrego.

Brak seksu

Jeśli w ostatnim czasie zaobserwowałaś, że między Tobą i Twoim partnerem nie dochodzi do żadnych zbliżeń, koniecznie z nim porozmawiaj. Zapytaj o powód. Mężczyźni zazwyczaj wdają się w romans, poszukując nowych przygód seksualnych i chcąc spełnić pewne fantazje erotyczne. Upewnij się, że tak nie jest w Twoim przypadku.

Przesadne dbanie o wygląd

O zdradzie może świadczyć fakt, że Twój partner – na co dzień raczej mało przejmujący się tym, jak układają mu się włosy lub jaki jest stan jego cery – nagle przesadnie zaczął dbać o wygląd. Jeśli zauważyłaś, że partner zaczął inwestować w nowe ubrania czy dodatki, czy też częściej odwiedza fryzjera, może to być tak zwana czerwona lampka. Często panowie rozpoczynają także treningi na siłowni w celu poprawienia sylwetki.

Telefony i SMS-y

Mamy XXI wiek. Wiele osób jest wręcz uzależnionych od telefonu. Jednak kiedy w grę wchodzą tajemnicze telefony i wiadomości, a Twój partner nie daje Ci nawet spojrzeć na swój telefon, może to być sygnał, że coś przed Tobą ukrywa. Objawia się to także podejmowaniem środków ostrożności ze strony partnera – np. nagle ma kod potrzebny do odblokowania telefonu lub „odświeża” hasło. 

Intuicja

Kobiety rzeczywiście czasami wyolbrzymiają niektóre sprawy, jednak… kobieca intuicja nigdy nie zawodzi. Jeśli masz przeczucie, że Twój partner nie jest Ci wierny – sprawdź to. Nawet dla świętego spokoju.